Aktuality

Nové originální krabičky na zoubky

Letos na jaře jsme se rozhodli oblíbené krabičky na dětské zoubky zcela předělat. Vyrábíme je už asi čtyři roky a design jsme od uvedení neměnili. Bylo tu ale několik důvodů, které nás vedly ke změně. Za prvé, dostávali jsme zpětnou vazbu, že některé otvory na zuby jsou příliš malé. Za druhé, kování, které jsme používali, někdy nesedělo tak přesně, jak mělo, špatně se montovalo a v důsledku toho byla vysoká zmetkovost.

A za třetí, chtěli jsme se odlišit od konkurence. Naprostá většina výrobců v Číně i v Evropě vyrábí krabičky ve tvaru obličeje (kluk/holka). Naší důležitou hodnotou je originalita a tak jsme začali usilovně hledat novou neokoukanou podobu krabiček. Zvítězil jednoduchý čtvercový tvar se zaoblenými rohy. Změnili jsme také vnitřní uspořádání. Hodně času si vyžádal grafický návrh. Chtěli jsme to celé stylizovat do dětských motivů plných fantazie a hravosti. Do každého z motivů je vtipně zakomponovaný zoubek. A také bylo nutné vymyslet, čím nahradíme nevyhovující kování. Jako nejlepší řešení se ukázaly neodymové magnety.

Je to náš nejdůležitější produkt a tak jsme měli obavy, jak vy zákazníci nový vzhled přijmete. Po několika měsících to vypadá, že to byl krok správným směrem.  Nový design je modernější, variabilnější a zbavili jsme jej nedostatků z původní verze krabiček. A hlavně je originální - nikde jinde nenajdete stejné krabičky na zoubky!

 

Takže tu máme tři nové krabičky: 

V plánu jsou do budoucna ještě další motivy. Takže se máte na co těšit ;)

 

Krabicka-princezna-3Depositphotos_68531439_ds

Nové výrobky

Letošní jaro bylo velmi plodné a tak se nám v eshopu "urodilo" několik novinek. Patří mezi ně stojánky na fotky (neboli fotorámečky) a nová varianta fotografického alba. Doufáme, že se Vám tyto nové produkty budou líbit...

Dřevěný fotorámeček Baby

Dřevěný fotorámeček svatební

Dřevěný fotorámeček

Dřevěné dětské album s vlastním textem

 

Máte-li nápad na nějaký zajímavý výrobek, který Vám na woodio.cz chybí, dejte nám vědět!

Vyrábíme totiž i na zakázku.

Dřevěné modely

Představujeme novou řadu výrobků dřevěné 3D modely.

Tyto modely v podobě stavebnice sestavíte bez nutnosti použití jediné kapky lepidla. Je to možné díky tomu, že jednotlivé dílky jsou přesně vyřezány laserem. Výsledkem je originální model s funkčními mechanickými prvky, který bude ozdobou každého interiéru. Tyto 3D puzzle jsou vyrobeny z březového dřeva. Vývoj byl hodně náročný, ale výsledek stojí za tu námahu. Věříme, že z nich budete mít taky takovou radost, jakou jsme měli my, když jsem poprvé sestavovali již finální výrobky.

Pro začátek máme v nabídce model terénního auta, větrný mlýn a kůň. Máte nápad na další model? Dejte nám vědět na info@woodio.cz.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz