Nové originální krabičky na zoubky

Letos na jaře jsme se rozhodli oblíbené krabičky na dětské zoubky zcela předělat. Vyrábíme je už asi čtyři roky a design jsme od uvedení neměnili. Bylo tu ale několik důvodů, které nás vedly ke změně. Za prvé, dostávali jsme zpětnou vazbu, že některé otvory na zuby jsou příliš malé. Za druhé, kování, které jsme používali, někdy nesedělo tak přesně, jak mělo, špatně se montovalo a v důsledku toho byla vysoká zmetkovost.

A za třetí, chtěli jsme se odlišit od konkurence. Naprostá většina výrobců v Číně i v Evropě vyrábí krabičky ve tvaru obličeje (kluk/holka). Naší důležitou hodnotou je originalita a tak jsme začali usilovně hledat novou neokoukanou podobu krabiček. Zvítězil jednoduchý čtvercový tvar se zaoblenými rohy. Změnili jsme také vnitřní uspořádání. Hodně času si vyžádal grafický návrh. Chtěli jsme to celé stylizovat do dětských motivů plných fantazie a hravosti. Do každého z motivů je vtipně zakomponovaný zoubek. A také bylo nutné vymyslet, čím nahradíme nevyhovující kování. Jako nejlepší řešení se ukázaly neodymové magnety.

Je to náš nejdůležitější produkt a tak jsme měli obavy, jak vy zákazníci nový vzhled přijmete. Po několika měsících to vypadá, že to byl krok správným směrem.  Nový design je modernější, variabilnější a zbavili jsme jej nedostatků z původní verze krabiček. A hlavně je originální - nikde jinde nenajdete stejné krabičky na zoubky!

 

Takže tu máme tři nové krabičky: 

V plánu jsou do budoucna ještě další motivy. Takže se máte na co těšit ;)

 

Krabicka-princezna-3Depositphotos_68531439_ds

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz